Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP30-270
SMP30-270
SMP30-270
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP30-270 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP30-270
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 30A 270V BIDIRECT SMA
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMP30-270 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 30A 270V BIDIRECT SMA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 191674 pcs Data papier SMP30
Categorie Circuit Protection Voltage - Off State 270V
Voltage - Doorslagstroom 360V Serie SMP, TRISIL™
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos DO-214AC, SMA
Andere namen 497-12529-1 Aantal elementen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Current - Hold (IH) 150mA
Capaciteit 20pF