STB100NF03L-03T4
STB100NF03L-03T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STB100NF03L-03T4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STB100NF03L-03T4
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 100A D2PAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STB100NF03L-03T4 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 100A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 38582 pcs Data papier ST(B,P)100NF03L-03(-1)
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, VGS 3.2 mOhm @ 50A, 10V Vermogensverlies (Max) 300W (Tc)
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen 497-7929-6 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 6200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 88nC @ 5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 100A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)