STB10LN80K5
STB10LN80K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STB10LN80K5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STB10LN80K5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CHANNEL 800V 8A D2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STB10LN80K5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CHANNEL 800V 8A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59375 pcs Data papier Power Mgmt Guide BrochureSTB10LN80K5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie MDmesh™ K5
Rds On (Max) @ Id, VGS 630 mOhm @ 4A, 10V Vermogensverlies (Max) 110W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 427pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 800V gedetailleerde beschrijving N-Channel 800V 8A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D2PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)