STF100N10F7
STF100N10F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STF100N10F7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STF100N10F7
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N CH 100V 45A TO-220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STF100N10F7 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N CH 100V 45A TO-220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74685 pcs Data papier STx100N10F7 DataSheet
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220FP Serie DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, VGS 8 mOhm @ 22.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 30W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-13830-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4369pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 61nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 100V gedetailleerde beschrijving N-Channel 100V 45A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)