STF100N6F7
STF100N6F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STF100N6F7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STF100N6F7
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 46A F7 TO220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STF100N6F7 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 46A F7 TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 100585 pcs Data papier STF100N6F7
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220FP Serie STripFET™ F7
Rds On (Max) @ Id, VGS 5.6 mOhm @ 23A, 10V Vermogensverlies (Max) 25W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-15884-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1980pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 60V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 60V 46A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)