Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Power Driver Modules > STGIPS40W60L1
STGIPS40W60L1
STGIPS40W60L1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGIPS40W60L1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGIPS40W60L1
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MODULE IPM SLLIMM SDIP-22L
(in US Dollars)
132 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGIPS40W60L1 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MODULE IPM SLLIMM SDIP-22L Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3745 pcs Data papier STGIPS40W60L1
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Isolatie 2500Vrms
Spanning 600V Type IGBT
Serie SLLIMM™ Verpakking / doos 22-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Andere namen 497-13165 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Power Driver Module IGBT 1 Phase 600V 40A 22-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Actueel 40A Configuratie 1 Phase