Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGP100N30
STGP100N30
STGP100N30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGP100N30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGP100N30
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 330V 90A 250W TO220
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGP100N30 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 330V 90A 250W TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23131 pcs Data papier STGx100N30
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 330V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 50A Test conditie 180V, 25A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C -/134ns Schakelen Energy -
Leverancier Device Pakket TO-220 Serie STripFET™
Vermogen - Max 250W Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Andere namen 497-8782-5
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Input Type Standard IGBT Type -
gedetailleerde beschrijving IGBT 330V 90A 250W Through Hole TO-220 Current - Collector (Ic) (Max) 90A