Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW60H65DFB-4
STGW60H65DFB-4
STGW60H65DFB-4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW60H65DFB-4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW60H65DFB-4
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 15875 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW60H65DFB-4 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 15875 pcs Data papier STGW60H65DFB-4
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 60A Test conditie 400V, 60A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 65ns/261ns Schakelen Energy 346µJ (on), 1.161mJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247-4L Serie HB
Reverse Recovery Time (TRR) 60ns Vermogen - Max 375W
Verpakking / doos TO-247-4 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 306nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 650V 80A 375W Through Hole TO-247-4L
Current - Collector Pulsed (ICM) 240A Current - Collector (Ic) (Max) 80A