Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW75M65DF2
STGW75M65DF2
STGW75M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW75M65DF2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW75M65DF2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs600 pcs1200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW75M65DF2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28217 pcs Data papier STGW(A)75M65DF2 Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A Test conditie 400V, 75A, 3.3 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 47ns/125ns Schakelen Energy 690µJ (on), 2.54mJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie M
Reverse Recovery Time (TRR) 165ns Vermogen - Max 468W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-16974 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 225nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 650V 120A 468W Through Hole TO-247
Current - Collector Pulsed (ICM) 225A Current - Collector (Ic) (Max) 120A