Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGWA20M65DF2
STGWA20M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGWA20M65DF2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGWA20M65DF2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT TRENCH 650V 40A TO247
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGWA20M65DF2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT TRENCH 650V 40A TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58905 pcs Data papier STGWA20M65DF2
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A Test conditie 400V, 20A, 12 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 26ns/108ns Schakelen Energy 140µJ (on), 560µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 Long Leads Serie M
Reverse Recovery Time (TRR) 166ns Vermogen - Max 166W
Verpakking / doos TO-247-3 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 63nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 650V 40A 166W Through Hole TO-247 Long Leads
Current - Collector Pulsed (ICM) 80A Current - Collector (Ic) (Max) 40A