Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGWA25H120DF2
STGWA25H120DF2
STGWA25H120DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGWA25H120DF2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGWA25H120DF2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGWA25H120DF2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20920 pcs Data papier STGW25H120DF2
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 25A Test conditie 600V, 25A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 29ns/130ns Schakelen Energy 600µJ (on), 700µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247-3 Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 303ns Vermogen - Max 375W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-15548-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type Trench Field Stop Gate Charge 100nC
gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247-3 Current - Collector Pulsed (ICM) 100A
Current - Collector (Ic) (Max) 50A