STLQ015M31R
STLQ015M31R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STLQ015M31R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STLQ015M31R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STLQ015M31R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 174612 pcs Data papier STLQ015
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.3V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.1V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-16904-1
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA SOT-23-5 Current - Supply (Max) 2.4µA
Actueel - Quiescent (Iq) 1.7µA Current - Output 150mA