STLQ015XG33R
STLQ015XG33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STLQ015XG33R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STLQ015XG33R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT666
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STLQ015XG33R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT666 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4073 pcs Data papier STLQ015
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.3V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket SOT-666
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOT-563, SOT-666
PSRR 40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-10530-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-666
Actueel - Quiescent (Iq) 2.4µA Current - Output 150mA