Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L011K4T6D
STM32L011K4T6D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L011K4T6D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L011K4T6D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L011K4T6D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 32-LQFP (7x7) Snelheid 32MHz
Serie STM32L0 RAM Size 2K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 32-LQFP Andere namen 497-16801
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 26 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size 512 x 8 gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)