Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L021D4P7
STM32L021D4P7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L021D4P7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L021D4P7
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TSSOP 14 BODY 4.4 PI
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 85895 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
960 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L021D4P7 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TSSOP 14 BODY 4.4 PI Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 85895 pcs Data papier STM32L021x4
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 14-TSSOP Snelheid 32MHz
Serie STM32L0 RAM Size 2K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 105°C (TA) Aantal I / O 11
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks EEPROM Size 512 x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 14-TSSOP gegevens Converters A/D 4x12b