Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L031F4P3
STM32L031F4P3
STM32L031F4P3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L031F4P3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L031F4P3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L031F4P3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 20-TSSOP Snelheid 32MHz
Serie STM32L0 RAM Size 8K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Andere namen 497-16805
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA)
Aantal I / O 15 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size 1K x 8 gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-TSSOP