Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L031G4U6
STM32L031G4U6
STM32L031G4U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L031G4U6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L031G4U6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFPN
(in US Dollars)
2940 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L031G4U6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFPN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 56276 pcs Data papier STM32L031x4, x6 Datasheet
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 28-UFQFPN (4x4) Snelheid 32MHz
Serie STM32L0 RAM Size 8K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 28-UFQFN oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 21
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 1K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4) gegevens Converters A/D 10x12b