STM32L151VCT6ATR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L151VCT6ATR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L151VCT6ATR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L151VCT6ATR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23628 pcs Data papier STM32L15xQC/ZC/VC-A,STM3215xRC-A
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 100-LQFP (14x14) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 32K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 256KB (256K x 8)
randapparatuur DMA, I²S, POR, PWM, WDT Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 100-LQFP oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 83
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 8K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) gegevens Converters A/D 25x12b, D/A 2x12b