Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L151VET7
STM32L151VET7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L151VET7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L151VET7
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
(in US Dollars)
540 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L151VET7 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Snelheid 32MHz Serie STM32L1
RAM Size 80K x 8 Programmageheugentype FLASH
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 105°C (TA)
Aantal I / O 83 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size 16K x 8 gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH