Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L151ZDT6
STM32L151ZDT6
STM32L151ZDT6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L151ZDT6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L151ZDT6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 384KB FLASH 144LQFP
(in US Dollars)
1 pcs60 pcs120 pcs540 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L151ZDT6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 384KB FLASH 144LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15496 pcs Data papier STM32L151xD,152xD Datasheet
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 144-LQFP (20x20) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 48K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 384KB (384K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 144-LQFP Andere namen 497-17532
STM32L151ZDT6-ND
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 115 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size 12K x 8 gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)