STP120NF10
STP120NF10
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP120NF10 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP120NF10
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 110A TO-220
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP120NF10 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 110A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43319 pcs Data papier STx120NF10
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 10.5 mOhm @ 60A, 10V Vermogensverlies (Max) 312W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-4118-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 233nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 100V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 100V 110A (Tc) 312W (Tc) Through Hole TO-220AB Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)