STP12N120K5
STP12N120K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP12N120K5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP12N120K5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 1200V 12A TO220
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP12N120K5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 1200V 12A TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14272 pcs Data papier STx12N120K5(-2), STWA12N120K5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220 Serie MDmesh™ K5
Rds On (Max) @ Id, VGS 690 mOhm @ 6A, 10V Vermogensverlies (Max) 250W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-15554-5 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1370pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 44.2nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 1200V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 1200V 12A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220 Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)