STP12NM50FD
STP12NM50FD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP12NM50FD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP12NM50FD
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 500V 12A TO-220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP12NM50FD Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 500V 12A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 31949 pcs Data papier STx12NM50FD(-1,FP)
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie FDmesh™
Rds On (Max) @ Id, VGS 400 mOhm @ 6A, 10V Vermogensverlies (Max) 160W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 500V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 500V 12A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)