STP200NF03
STP200NF03
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP200NF03 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP200NF03
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 120A TO-220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP200NF03 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 120A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50077 pcs Data papier ST(B,P)200NF03(-1)
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, VGS 3.6 mOhm @ 60A, 10V Vermogensverlies (Max) 300W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-6738-5
STP200NF03-ND
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4950pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)