STP200NF04
STP200NF04
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP200NF04 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP200NF04
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 120A TO-220
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP200NF04 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 120A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52081 pcs Data papier STP200NF04, STB200NF04(-1)
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 3.7 mOhm @ 90A, 10V Vermogensverlies (Max) 310W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-3524-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 210nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 40V gedetailleerde beschrijving N-Channel 40V 120A (Tc) 310W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)