STP40NF10L
STP40NF10L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP40NF10L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP40NF10L
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 40A TO-220
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP40NF10L Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 40A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 90052 pcs Data papier STP40NF10L
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±17V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 33 mOhm @ 20A, 10V Vermogensverlies (Max) 150W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-6741-5
STP40NF10L-ND
Temperatuur 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 5V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 5V, 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 100V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 100V 40A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)