STP40NF12
STP40NF12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP40NF12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP40NF12
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 120V 40A TO-220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP40NF12 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 120V 40A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 68419 pcs Data papier STP40NF12
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 32 mOhm @ 20A, 10V Vermogensverlies (Max) 150W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-4381-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1880pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 120V gedetailleerde beschrijving N-Channel 120V 40A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)