Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20H100CG
STPS20H100CG
STPS20H100CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20H100CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20H100CG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20H100CG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84560 pcs Data papier STPS20H100C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 770mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen 497-14796-5
STPS20H100CG-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 4.5µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A Base Part Number STPS20H100C