Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20H100CFP
STPS20H100CFP
STPS20H100CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20H100CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20H100CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20H100CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 94773 pcs Data papier STPS20H100C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 770mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-220FP
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-6745-5
STPS20H100CFP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack Current - Reverse Lekkage @ Vr 4.5µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A Base Part Number STPS20H100C