Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS30L60CFP
STPS30L60CFP
STPS30L60CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30L60CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30L60CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30L60CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5398 pcs Data papier STPS30L60C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 600mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket TO-220FP
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-7563-5
STPS30L60CFP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Current - Reverse Lekkage @ Vr 480µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 15A