Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS30M100SR
STPS30M100SR
STPS30M100SR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30M100SR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30M100SR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 100V 30A I2PAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30M100SR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 100V 30A I2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62070 pcs Data papier STPS30M100S
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 800mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket I2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Andere namen 497-12658-5
STPS30M100SR-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 100V 30A Through Hole I2PAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 175µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A Capaciteit @ Vr, F -