Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS30M60ST
STPS30M60ST
STPS30M60ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30M60ST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30M60ST
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30M60ST Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66504 pcs Data papier STPS30M60S
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 590mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-12324 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr 165µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A