Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS30M80CT
STPS30M80CT
STPS30M80CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30M80CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30M80CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30M80CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 100706 pcs Data papier STPS30M80C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 745mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-11355-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 15A Through Hole TO-220-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 40µA @ 80V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 15A Base Part Number STPS30M80C