Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40L45CW
STPS40L45CW
STPS40L45CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40L45CW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40L45CW
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40L45CW Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43605 pcs Data papier STPS40L45C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 530mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket TO-247-3
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-10578-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 20A Through Hole TO-247-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 600µA @ 45V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A Base Part Number STPS40L45C