Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40L40CT
STPS40L40CT
STPS40L40CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40L40CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40L40CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220AB
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40L40CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71505 pcs Data papier STPS40L40CT/CW
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 530mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-7566-5
STPS40L40CT-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 20A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 800µA @ 40V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A