Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40SM100CG
STPS40SM100CG
STPS40SM100CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40SM100CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40SM100CG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40SM100CG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5916 pcs Data papier STPS40SM100C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 810mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Surface Mount
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 45µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A Base Part Number STPS40SM100C