Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40SM60CT
STPS40SM60CT
STPS40SM60CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40SM60CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40SM60CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40SM60CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80690 pcs Data papier STPS40SM60C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 625mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-12339 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 20A Through Hole TO-220-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 90µA @ 60V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A Base Part Number STPS40SM60C