STS12NF30L
STS12NF30L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS12NF30L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS12NF30L
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 12A 8-SOIC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STS12NF30L Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 12A 8-SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4161 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket 8-SO Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 9 mOhm @ 6A, 10V Vermogensverlies (Max) 2.5W (Ta)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen 497-3223-1 Temperatuur 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 4.5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 12A (Tc) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SO
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)