STS15N4LLF3
STS15N4LLF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS15N4LLF3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS15N4LLF3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 15A 8SOIC
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STS15N4LLF3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 15A 8SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 25947 pcs Data papier STS15N4LLF3
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket 8-SO Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 5 mOhm @ 7.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 2.7W (Tc)
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen 497-8488-6 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2530pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 4.5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 40V gedetailleerde beschrijving N-Channel 40V 15A (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount 8-SO
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)