Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH10R04B-TR
STTH10R04B-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH10R04B-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH10R04B-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 10A DPAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STTH10R04B-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 10A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4884 pcs Data papier STTH10R04
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Standard
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 10A Voltage - Breakdown D-Pak
Serie - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Als, F -
Polarisatie TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Andere namen 497-8047-2
STTH10R04B-TR-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 40ns montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer STTH10R04B-TR
Uitgebreide beschrijving Diode Standard 400V 10A Surface Mount D-Pak diode Configuration 10µA @ 400V
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 10A DPAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 1.7V @ 10A
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 400V Capaciteit @ Vr, F 175°C (Max)