Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH10R04FP
STTH10R04FP
STTH10R04FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH10R04FP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH10R04FP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STTH10R04FP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5642 pcs Data papier STTH10R04
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Standard
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 10A Voltage - Breakdown TO-220FPAC
Serie - RoHS Status Tube
Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Als, F -
Polarisatie TO-220-2 Full Pack Bedrijfstemperatuur - aansluiting 40ns
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer STTH10R04FP Uitgebreide beschrijving Diode Standard 400V 10A Through Hole TO-220FPAC
diode Configuration 10µA @ 400V Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP
Current - Reverse Lekkage @ Vr 1.7V @ 10A Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 400V
Capaciteit @ Vr, F 175°C (Max)