Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH1R02RL
STTH1R02RL
STTH1R02RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH1R02RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH1R02RL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO41
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH1R02RL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO41 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 529846 pcs Data papier STTH1R02
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 1.5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket DO-41
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 30ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-204AL, DO-41, Axial Andere namen 497-6098-2
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 200V 1.5A Through Hole DO-41 Current - Reverse Lekkage @ Vr 3µA @ 200V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1.5A Capaciteit @ Vr, F -