Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH1R02ZFY
STTH1R02ZFY
STTH1R02ZFY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH1R02ZFY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH1R02ZFY
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 1A SOD123F
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 811395 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH1R02ZFY Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 1A SOD123F Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 811395 pcs Data papier STTH1R02ZFY
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket SOD-123F
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Automotive, AEC-Q101
Reverse Recovery Time (TRR) 32ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SOD-123F Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C
montage Type Surface Mount Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 200V 1A Surface Mount SOD-123F
Current - Reverse Lekkage @ Vr 500nA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A