Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > UPSD3312DV-40T6
UPSD3312DV-40T6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPSD3312DV-40T6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPSD3312DV-40T6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 80KB FLASH 52TQFP
(in US Dollars)
960 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPSD3312DV-40T6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 80KB FLASH 52TQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15139 pcs Data papier UPSD33xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Snelheid 40MHz Serie µPSD
RAM Size 2K x 8 Programmageheugentype FLASH
Program Memory Size 80KB (80K x 8) randapparatuur LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Verpakking / doos 52-TQFP
Andere namen 497-4891 oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 36
EEPROM Size - gedetailleerde beschrijving 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 80KB (80K x 8) FLASH