Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > UPSD3333D-40U6
UPSD3333D-40U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPSD3333D-40U6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPSD3333D-40U6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 160KB FLASH 80TQFP
(in US Dollars)
714 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPSD3333D-40U6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 8BIT 160KB FLASH 80TQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9321 pcs Data papier UPSD33xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Snelheid 40MHz Serie µPSD
RAM Size 8K x 8 Programmageheugentype FLASH
Program Memory Size 160KB (160K x 8) randapparatuur LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Verpakking / doos 80-LQFP
Andere namen 497-4893 oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 45
EEPROM Size - gedetailleerde beschrijving 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH