VIPER50A(022Y)
VIPER50A(022Y)
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VIPER50A(022Y) met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VIPER50A(022Y)
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VIPER50A(022Y) Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 48136 pcs Data papier VIPer50/SP, VIPer50A/ASP
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V
Spanning - opstarten 11V Voltage - Breakdown 700V
topologie Flyback Leverancier Device Pakket 5-PENTAWATT
Serie VIPER™ Vermogen (Watt) 50W
Packaging Tube Verpakking / doos Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads)
Output Isolatie Isolated Andere namen 497-2677-5
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Interne Switch (s) Yes Frequentie - Schakelen Up to 200kHz
Foutbescherming Current Limiting, Over Temperature Arbeidscyclus -
gedetailleerde beschrijving Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT Beheersfuncties Frequency Control, Soft Start, Sync