VIPER50ASPTR-E
VIPER50ASPTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VIPER50ASPTR-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VIPER50ASPTR-E
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer VIPER50ASPTR-E Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5221 pcs Data papier VIPER50A(SP)-E
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V
Spanning - opstarten 11V Voltage - Breakdown 700V
topologie Flyback Leverancier Device Pakket 10-PowerSO
Serie VIPER™ Vermogen (Watt) 50W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Output Isolatie Isolated Andere namen 497-6165-2
VIPER50ASPTRE
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Interne Switch (s) Yes Frequentie - Schakelen Up to 200kHz
Foutbescherming Current Limiting, Over Temperature Arbeidscyclus -
gedetailleerde beschrijving Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO Beheersfuncties Frequency Control, Soft Start, Sync