Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > S2KW12C-3P
S2KW12C-3P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S2KW12C-3P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S2KW12C-3P
Fabrikant Semtech
Beschrijving DIODE GEN PURP 12KV 2A MODULE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 100 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S2KW12C-3P Fabrikant Semtech
Beschrijving DIODE GEN PURP 12KV 2A MODULE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 100 pcs Data papier S2KWxC-xx
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 12V @ 2A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 12000V Leverancier Device Pakket -
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 2µs Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 150°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 12000V 2A Chassis Mount
Current - Reverse Lekkage @ Vr 1mA @ 12000V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 2A