Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > S2KW16KA-2
S2KW16KA-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S2KW16KA-2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S2KW16KA-2
Fabrikant Semtech
Beschrijving DIODE GEN PURP 16KV 6A MODULE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 130 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S2KW16KA-2 Fabrikant Semtech
Beschrijving DIODE GEN PURP 16KV 6A MODULE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 130 pcs Data papier S2KWxKAx
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 16V @ 6A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 16000V Leverancier Device Pakket -
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 2µs Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 150°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 16000V 6A Chassis Mount
Current - Reverse Lekkage @ Vr 2µA @ 16000V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 6A