SC33001AEVB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC33001AEVB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC33001AEVB
Fabrikant Semtech
Beschrijving EVAL BOARD FOR THE SC33001A
Leid Free Status / RoHS Status Niet van toepassing / Niet van toepassing
In Stock 2896 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC33001AEVB Fabrikant Semtech
hoeveelheid beschikbaar 2896 pcs Data papier SC33001A,AH
Categorie Ontwikkelingsborden, Kits, Programmeurs Gebruikt IC / Part *
Type * geleverd Inhoud Board(s)
Serie * Secundaire Kenmerken -
Primaire attributen - Loodvrije status / RoHS-status Not applicable / Not applicable
Functie * Embedded -
gedetailleerde beschrijving Evaluation Board
Gerelateerde producten
SC3303MLTRT Image
  • Deel#:SC3303MLTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC REG DL BUCK/LINEAR 10MLPD
  • Op voorraad:73291
SC32B-390 Image
  • Deel#:SC32B-390
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 39UH 500MA 850 MOHM
  • Op voorraad:132482
SC32B-820 Image
  • Deel#:SC32B-820
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 82UH 360MA 1.85 OHM
  • Deel#:SC33001AHCSTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:3A LOW VIN ULTRA-LOW RDSON LOAD
SC32B-391 Image
  • Deel#:SC32B-391
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 170MA 7.8 OHM
SC32B-470 Image
  • Deel#:SC32B-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 450MA 970 MOHM
SC32S-12.5PF20PPM Image
SC3308F-100 Image
  • Deel#:SC3308F-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 2.48A 110 MOHM
SC32B-680 Image
  • Deel#:SC32B-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 400MA 1.45 OHM
SC3308F-101 Image
  • Deel#:SC3308F-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 700MA 840 MOHM
  • Deel#:SC33001ACSTRT
SC32B-331 Image
  • Deel#:SC32B-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD
  • Deel#:SC33021CSTRT
  • Beschrijving:IC LOAD SWITCH 2A REV 4CSP
  • Deel#:SC33001AHEVB
  • Beschrijving:EVAL BOARD FOR SC33001AH
SC3308F-102 Image
  • Deel#:SC3308F-102
  • Beschrijving:FIXED IND 1MH 180MA 8.4 OHM SMD
SC32B-560 Image
  • Deel#:SC32B-560
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 430MA 1.25 OHM
  • Deel#:SC33020HCSTRT